deltakits sanding discs
Sanding Discs 500 grid

Sanding Discs 500 grid

Product No.:
HLS-500
in stock (abroad may vary)
8,70 EUR
0,29 EUR per piece

plus 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

deltakits windshieldrepair resin probond p

Delta Kits ProBond Ultra Windshield Repair Resin, 15 ml
Plastic Bottle (30071)

32,00 EUR
2,13 EUR per ml
deltakits sanding discs

Delta Kits Headlight Restoration Sanding Disc 180 grid (HLS-180)

30 pcs ø 75 mm (3")

8,70 EUR
0,29 EUR per piece
carbide bur 0,6 mm

Delta Kits Carbide Burs for Windshield Repair, Pear Shaped,
0,6 mm - Pack of 5 (26040)

11,00 EUR
2,20 EUR per piece
deltakits sanding discs

Delta Kits Headlight Restoration Sanding Disc 2000 grid

30 pcs, ø75 mm (3")

8,70 EUR
0,29 EUR per piece